Happy Sleep Özellikleri, Kullanımı ve Etkisi

 

Happy Sleep; Tüm dünyada horlama sorununa karşı etkin ve güvenli bir şekilde kullanılan üstün teknoloji ürünü horlama önlemeye yardımcı özel bir aparattır.

Happy Sleep içerisinde bulunan özel çipleri ve mikro magnetik elemenler sayesinde burun bölgesindeki sinir uçlarına fiziksel terapi etkisiyle hava yolunu açık tutmaya yardımcı olarak; Kısa sürede horlamayı önlemeye yardımcı olabilmektedir.

1. Yüksek enerji çipi cihazın içine yerleşiktir.

2. Ürün CE Sertifikalı ve firmanız TÜV Iso 9001 belgelidir. Bilinen bir yan etkisine rastlanmamıştır. Etkin, güvenilir ve kolay uygulanabilen bir yöntemdir. 2011 Tüketici Kalite Ödülüne layık görülen özel horlama önleyici üründür.

3. Cihazın iki ucunda nefes almayı kolaylaştıran oluk bulunmaktadır.Yumuşak dokusu sayesinde gece boyunca hastayı rahatsız etmez. Küçük portatif yapıya sahiptir.

4. Cihaz ağrısız, acısız ve büyük bedeller ödemeden, zahmetsizce horlamanızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Bu amaçla magnetik terapi cihazı Avrupa ve Amerika'da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.


Happy Sleep Kullanım Şekli

Cihaz , burun bölgesindeki trigeminal sonu etkili bir şekilde aktif hale getiren ve nefes alma sırasındaki iletişim yolunu açmaya yardımcı yüksek güce sahip bir özel çip taşımaktadır. Bu çip burun bölgesine fiziksel terapi sağlayan mikro magnetik elementler içermektedir. Cihaz nefes boşluğunu açmaya yardımcı olarak nefesin geçişini sağlamakta ve horlamayı önlemeye yardımcı olmaktadır.

 


Uyumadan önce iki parmak yardımıyla burun deliklerine yerleştirilir.Çıkıntılı ( kabarık ) kısım dudak üzerine bakmalıdır.Kullanıcının yastığı bir omuz yüksekliğinden fazla olmalıdır. Sabah ürün çıkarıldığında ıslak bir bez yardımı ile temizlenip mutlaka kuru olarak koruyucu kutusunda muhafaza edilmelidir.Cihazın nefes açıcı özelliği bulunduğundan ötürüde gündüz kullanımına uygundur.

 

 

 

Ürünün üzerinde bulunan özel çiplerin etkisini koruyabilmek için yüksek sıcaklıktan ve manyetik alanlardan uzak tutunuz. Kalp atışını düzenleyen cihazlardan uzak tutunuz.Her kullanımdan sonra temizleyip kutusunda muhafaza ediniz.

 

Not: Ürün 2 yıla kadar etkilidir. Kalp pili takılı olan kişiler ürünümüzü kullanamazlar. (Happy Sleep kesinlikle ilaç değildir, burun bölgesine takılarak kullanılan horlamayı önlemeye yardımcı üstün teknoloji ürünü bir aparattır.)